برش پارچه
29
دسامبر

برش پارچه نخی و انتخاب بهترین تولید کننده پارچه

برای برش پارچه نخی از چه ابزار هایی استفاده می کنید؟ چطور می توان پارچه های نخی را بدون هیچ آسیبی برش داد؟

در مطالب قبلی شما را با لوازم ضروری برای برش پارچه نخی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص انواع پارچه نخی و همچنین نحوه انتخاب بهترین تولید کننده پارچه نخی نکاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

آیا آماده اید که پارچه ها و همچنین برش پارچه را برای برند پوشاک یا لوازم جانبی خود شروع کنید؟ این تنها راهنمای گام به گامی است که برای تامین پارچه به آن نیاز دارید.

ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه آماده سازی کنید، سازماندهی کنید و تامین کنندگان پارچه را پیدا کنید، چه بخواهید مستقیماً با کارخانه ها و تولیدکنندگان پارچه کار کنید یا از یک نماینده استفاده کنید.

برش پارچه

چطور بهترین تولید کننده پارچه و مرکز برش پارچه نخی را پیدا کنیم؟

قبل از اینکه شروع به منبع یابی پارچه کنید لازم است تا موارد زیر را بررسی کنید:

چه چیزی می خواهید بدوزید؟

آیا محصول خود را می شناسید؟ نمی توانیم به شما بگوییم چند نفر به ما مراجعه می کنند و می گویند می خواهیم خط تولید پوشاک خود را راه اندازی کنیم.

جایگاه خود را پیدا کنید

شما نمی توانید همه کار ها را با هم انجام دهید پس با تمرکز فوق العاده شروع کنید. آیا شما لباس زنانه می دوزید یا مردانه؟ آیا لباس هایی که می خواهید تولید کنید برای فعالیت های روزانه است و یا برای مهمانی و موقعیت های خاص ؟

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برش لیزری پارچه چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

آیا تولیدات شما ایده جدیدی را به همراه دارد؟ یا شاید شما فقط می خواهید در یک نوع لباس مانند تی شرت تخصص داشته باشید. قبل از شروع باید در مورد همه اینها تصمیم بگیرید.

نکاتی در مورد پیدا کردن جایگاه خود

به این فکر کنید که قبلاً به چه چیزی علاقه داشتید، و چه نوع محصولی را می خواستید، سپس از آن برای کمک در توسعه اولین محصولات خود استفاده کنید.

محصول شما برای چه کسی است؟

توجه به خواسته مشتریان مهم ترین نکاتی است که در زمان انتخاب نوع پارچه برای دوخت و تولید لباس باید در نظر گرفته شود، بیشتری مصرف کنندگان از چه سبک لباسی استقبال می کنند؟ توجه به این مسائل می تواند شما را در زمینه های مختلفی همراهی کند.

برای خرید پارچه تحقیق کنید

قبل از اینکه بتوانید منبع پارچه را پیدا کنید یا حتی در مورد تماس با یک تولید کننده پارچه فکر کنید، ابتدا باید بدانید دقیقاً چه چیزی را می دوزید و آن را برای چه کسی می سازید. قبل از اینکه وارد توسعه محصول شوید، وقت بگذارید و تحقیق کنید.

اگر طراحی خود را محکم کرده اید و آماده ساختن محصول هستید، پس و تنها در این صورت زمان آن رسیده است که به پارچه ها نگاه کنید.

در آپدیت جدید این صفحه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

برای برش پارچه نخی با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۵۵۱۰۰۵۱۲ تماس بگیرید.