خدمات برش لیزری پارچه
04
جولای

دیاموند کاتر بهترین مرکز خدمات برش لیزری پارچه

آیا می دانید بهترین مرکز خدمات برش لیزری پارچه کجاست؟ مجموعه دیاموند کاتر را می توان به عنوان بهترین مرکز خدمات برش لیزری پارچه در نظر گرفت.

در مطالب قبلی شما را با دستگاه برش پارچه اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص بهترین خدمات برش لیزری پارچه اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

بهترین مرکز خدمات برش لیزری پارچه از چه دستگاه هایی استفاده می کند؟

امروزه، بیشتر و بیشتر دستگاه های برش لیزر برای پوشاک صنعتی استفاده شده است. انتخاب یک دستگاه برش لیزری مناسب می تواند به شما در کارهای روزمره کمک زیادی کند. اما چگونه انتخاب کنیم؟

ابتدا به اندازه تخت کار توجه کنید. اندازه بستر ماشین آلات تعیین می کند که یک قطعه از مواد را می توانید در ماشین برای برش یا حکاکی قرار دهید.

سپس، قدرت دستگاه نیز مهم است. قدرت لیزر با وات اندازه گیری می شود. هرچه وات بیشتر باشد قدرت لیزر بیشتر است.

سرانجام، شما باید از خدمات برش لیزری پارچه اطمینان حاصل کنید. مطمئن شوید تامین کننده دستگاه برش لیزری که از آن خرید می کنید قابل اعتماد بوده و پشتیبانی خوبی از شما و دستگاه آنها پس از خرید آن ارائه می دهد.

گفتن آسان است اما عمل کردن به آن سخت است. اگر می خواهید برای یک دستگاه برش لیزری سرمایه گذاری کنید، می توانید در جستجوی تأمین کنندگان و خدمات برش لیزری پارچه بیشتری باشید و آن ها را مقایسه کنید.

خدمات برش لیزری پارچه

برش لیزری پارچه

برش لیزری قبلاً مختص طراحی های هایوت کوت بود. اما همانطور که مصرف کنندگان هوس این تکنیک را شروع کردند و این فناوری به راحتی در دسترس تولیدکنندگان قرار گرفت، دیدن ابریشم و چرم برش لیزری در مجموعه های باند آماده پوشیدن امری عادی است.

جایی که باند می رود، مد ارزان قیمت به طور معمول دنبال می شود اکنون می توانید لباس های برش لیزری را که توسط خرده فروشان مد سریع مانند Topshop و ASOS فروخته می شود، پیدا کنید. این کار فقط برای مبتدیان است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
هر آنچه در مورد برش پارچه با لیزر باید بدانید.

دستگاه برش لیزری پارچه چیست؟

برش لیزری روشی برای ساخت است که از لیزر برای برش مواد استفاده می کند. تمام مزایای آن را می توان این موارد در نظر گرفت: دقت فوق العاده، برش های تمیز و لبه های پارچه ای مهر و موم شده برای جلوگیری از ترک خوردگی و … این روش طراحی را در صنعت مد بسیار محبوب کرده است.

مزیت دیگر این که می توان از یک روش برای برش مواد مختلف مانند ابریشم، نایلون، چرم، نئوپرن، پلی استر و پنبه استفاده کرد. همچنین، برش ها بدون هیچ گونه فشاری بر روی پارچه ایجاد می شوند، به این معنی که هیچ بخشی از فرایند برش برای لمس یک لباس به غیر از لیزر نیازی به چیز دیگری ندارد. هیچ علامت ناخواسته ای روی پارچه باقی نمانده است، که به ویژه برای پارچه های ظریف مانند ابریشم و توری مفید است.

به عنوان مثال، مارک جاکوبز از برش لیزری برای ایجاد پارچه های توری و ابریشمی ظریف، اثیری و ابریشمی برای مجموعه آماده لباس برای LV’s Spring / Summer 2012 استفاده کرده است. به همین ترتیب، جورجینا چاپمن و کرن کریگ از مارچسا اغلب لباس های نفیس را با پیچیده ترین الگوهای برش لیزری به پایین باند می فرستند. به عنوان مثال لباس مجلسی صورتی ملایم با لایه ها و لایه هایی از پارچه برش لیزری در مجموعه آماده پوشیدن Marchesa’s Spring / Summer 2011.

دستگاه لیزر پارچه چگونه کار می کند؟

اینجاست که همه چیز فنی می شود. سه نوع لیزر اصلی برای برش لیزر لیزر CO2 وجود دارد، لیزر نئودیمیم (Nd) و گارنت آلومینیوم نئودیمیم ایتریوم (Nd YAG). در بیشتر موارد، استفاده از لیزر CO2 در مورد برش پارچه های پوشیدنی روش انتخابی است. این فرایند خاص شامل شلیک یک لیزر پرانرژی است که با ذوب کردن، سوزاندن یا بخار کردن مواد برش می یابد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
تعرفه برش پارچه حاشیه دار در سال 1400

برای انجام برش دقیق، لیزر از طریق لوله ای مانند دستگاه حرکت می کند در حالی که توسط چندین آینه منعکس می شود. این پرتو در نهایت به یک لنز کانونی می رسد، که لیزر را به یک نقطه روی ماده انتخاب شده برای برش هدف قرار می دهد. می توان تنظیماتی را انجام داد که مقدار ماده ای که توسط لیزر بریده می شود متفاوت باشد.

لیزر CO2، لیزر Nd و لیزر Nd YAG همگی پرتوی نور متمرکز تولید می کنند. همانطور که گفته شد، تفاوت در این نوع لیزرها، هرکدام را برای کارهای خاص ایده آل می کند. لیزر CO2 لیزر گازی است که نور مادون قرمز تولید می کند. لیزرهای CO2 به راحتی توسط مواد آلی جذب می شوند، بنابراین در مورد برش پارچه هایی مانند چرم اولین انتخاب است.

از طرف دیگر لیزرهای Nd و Nd YAG لیزرهایی با حالت جامد هستند که برای ایجاد پرتو نور متکی به کریستال هستند. این روش های با قدرت بالا برای حکاکی، جوشکاری، برشکاری و حفاری فلزات مناسب هستند.

چرا باید به خدمات برش لیزری پارچه اهمیت بدهم؟

از آنجا که از توجه به جزئیات و برشهای دقیق پارچه قدردانی می کنید. برش پارچه با لیزر امکان برشهای بسیار دقیق و بدون دست زدن به پارچه را فراهم می کند، این بدان معنی است که یک لباس تا حد ممکن توسط یک فرآیند تولید غیرقابل آلوده می شود.

برش لیزری نوعی دقت را به شما می دهد که اگر طرحی با دست انجام شود اما با سرعتی بسیار سریع تر، عملی تر و همچنین امکان کاهش قیمت را فراهم می کند.

همچنین این بحث وجود دارد که کپی برداری از طراحانی که از این روش ساخت استفاده می کنند کمتر است. چرا؟ خوب، تولید مجدد طرح های پیچیده به روشی دقیق دشوار است. البته، کسانی که نسخه برداری می کنند می توانند یک الگوی اصلی را دوباره بسازند یا ممکن است از برش های خاص الهام بگیرند، اما استفاده از برش های لیزری ایجاد یک الگوی مشابه را برای رقابت بسیار سخت تر می کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با روش های برش پارچه

به راحتی می توان فراموش کرد، اکنون که طرح های برش لیزری در همه موارد یافت شده است، این فناوری همیشه به اندازه امروز در دسترس نبود. قبلاً تنها راه دستیابی به لباس برش لیزری این بود که پول زیادی را به دست بیاورید. این روزها می توانید جلیقه برش لیزری را با هزینه کمتر از 100 دلار و یک روکش چرمی مصنوعی را با زیر 30 دلار تهیه کنید.

یا اگر از موی سر بلند تر هستید، جای نگرانی نیست که برای گرفتن دست روی یک قطعه لباس با برش لیزر، لازم است بانک را بشکنید.

هیچ بحث قانع کننده ای علیه این روش ساخت وجود ندارد. اگر لباس زیبا و با جزئیات می خواهید، برش لیزر راهی برای انتخاب است. ممکن است بحثی در این باشد که شما واقعاً برایتان مهم نیست که لباسهایتان را بی عیب و نقص برش دهید.

این طبیعی است که شما این کار را می کنید! پارچه های برش لیزر و برش لیزر دو شرکتی هستند که اگر می خواهید برش طرح های خود را شروع کنید، می توانید به آنها مراجعه کنید، اگر می خواهید ببینید که برش لیزر چه کاری می تواند انجام دهد در مورد پارچه یا احساس نیاز به دانستن بیشتر.

در آپدیت جدید این صفحه همراه ما باشید تا نکات بیشتری در خصوص خدمات برش لیزری پارچه به دست آورید.

برای استفاده از بهترین خدمات برش لیزری پارچه با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۵۵۱۰۰۵۱۲ تماس بگیرید.