خدمات برش پارچه
19
مه

بهترین خدمات برش لیزری پارچه کجاست؟

اگر به دنبال خدمات برش لیزری پارچه هستید پیشنهاد ما به شنا استفاده از خدمات منحصر به فرد و حرفه ای مجموعه دیاموند کاتر می باشد.

این مجموعه با ارائه برترین و مجهزترین انواع دستگاه برش پارچه در زمینه خدمات برش لیزری پارچه بسیار کارامد است.

در مطالب قبلی شما را با دستگاه برش پارچه آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خدمات برش لیزری پارچه اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

خدمات برش لیزری پارچه

برش پارچه ها اکنون به روندی کاملاً مدرن و پیچیده تبدیل شده است. رایانه ها برای برش لیزری اندازه ها و اشکال دقیق بر اساس الگوهایی که به صورت الکترونیکی به برش ها عرضه می شوند، استفاده می شوند.

خدمات برش لیزری پارچه در این مجموعه بسیار حرفه ای است تا اطمینان حاصل شود که تمام پارچه ها و سبک ها دقیقاً مطابق با مشخصات صحیح بریده می شوند.

مارکر سازی بخشی دیگر از فرآیند تولید است. این فرآیند با استفاده از قطعات الگوی شما بهترین استفاده از پارچه را به دست می آورد. این امر مثل این است که قطعات پازل را کنار هم قرار دهید تا تمام بخشهای الگو در همه اندازه ها بتوانند به طور موثر و با هزینه مناسب از پارچه انتخابی شما برش داده شوند.

خدمات برش پارچه

خدمات برش لیزری پارچه و تولید پوشاک

عمده عملیات بخش تولید پوشاک را می توان در سه گروه طبقه بندی کرد: پیش تولید، تولید و پس از تولید:

  1. پیش تولید در تهیه مواد و خدمات لازم متمرکز است و شامل برنامه ریزی، توسعه نمونه و تأییدیه ها، تهیه منابع و برنامه ریزی تولید است.
  2. در حین تولید، پارچه ها پهن، برش خورده، بسته بندی و دوخته می شوند.
  3. چندین کار پس از تولید از جمله فشرده سازی، بازرسی، تاشدن و بسته بندی تا کالاها را برای مصرف کنندگان آماده شود. تولید پوشاک هنوز همانند صدها سال پیش به اقدامات دستی متکی است.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برش پارچه با لیزر در دنیای فشن

ماهیت وابسته به این امر کارهای برش و خیاطی آنها را گران می کند. هزینه پارچه و کار برش و دوخت دو فاکتور بزرگ در هزینه تولید پوشاک است.

مواد اولیه 50 تا 70 درصد از کل هزینه محصول را نشان می دهند، اما مصالحه در کیفیت و کمیت پارچه مستقیماً بر کیفیت محصول نهایی تأثیر می گذارد. در عوض، راه حل مناسب برای کاهش هزینه پارچه تحقق بخشیدن به کارآمدترین نشانگر از طریق برش دقیق است.

خیاطی 35 تا 40 درصد هزینه کل را تشکیل می دهد. تولیدکنندگان محصولات دوخته شده طی دهه های گذشته با قرارگیری امکانات تولید در کشورهای در حال توسعه، از طریق مدیریت جهانی زنجیره تأمین هزینه های نیروی کار را کاهش داده اند. با این حال، حفظ این استراتژی تجاری به دلیل تغییرات اخیر در بازار جهانی کار دشوارتر است. نیازهای فوری برای یافتن راه حلهای تولید جایگزین وجود دارد و اتوماسیون برش و دوخت یکی از گزینه هاست.

اتوماسیون با به حداقل رساندن مداخلات انسانی و جلوگیری از اشتباهات ساخت، بهره وری و همچنین کیفیت محصولات مد را بهبود می بخشد. به عنوان مثال می توان به دستکاری پارچه مکانیزه، تکنیک های کامپیوتری و چرخ خیاطی اتوماتیک و روبات ها اشاره کرد. این فرایندها به انتقال خودکار قطعه های کار بین مراحل یا طی یک فرآیند کمک می کنند.

با افزایش تولید انبوه، اتاق برش در تاسیسات تولید پوشاک توسط چندین اختراع جدید اتوماتیک شده است. دستگاه پخش کننده ای که پارچه ای را روی میز حمل می کند، نیروی انسانی را به شدت کاهش داده است. دستگاههای برش قالب در اوایل دهه 1900 کارایی و کیفیت برش را نیز به طرز چشمگیری افزایش دادند. با ظهور ماشین های کنترل عددی (NC) در دهه های 1940 و 1950، برش مداوم امکان پذیر بود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آیا برش پارچه با لیزر خطرناک است؟

برای استفاده از خدمات برش لیزری پارچه با قیمت مناسب با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۵۵۱۰۰۵۱۲ تماس بگیرید.