پارچه حاشیه دار
21
سپتامبر

تعرفه برش پارچه حاشیه دار در سال ۱۴۰۰

برش پارچه حاشیه دار نیازمند دستگاه های مخصوص است. همانطور که می دانید دیاموند کاتر ارائه دهنده بهترین برش پارچه حاشیه دار و همچنین سایر انواع پارچه می باشد.

در مطالب قبلی شما را با قیمت برش پارچه حریر در سال ۱۴۰۰ اشنا کردیم در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص برش پارچه حاشیه دار در سال 1400 نیز اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

در حین برش ، اجزای جداگانه لباس با توجه به شکل و تعداد آنها توسط نشانگر از پارچه پخش می شود. برش پارچه حاشیه دار توسط انواع مختلف ماشین آلات برش پارچه تکمیل می شود. در بیشتر روش های برش ، تیغه ای تیز بر روی الیاف پارچه فشرده می شود تا آنها را از هم جدا کند. چاقوی برش باید لبه ای بسیار نازک به الیاف ارائه دهد تا الیاف را بدون اعمال نیرویی که باعث تغییر شکل پارچه می شود برش دهد. عمل برش باعث كدر شدن تیغه می شود كه باید مرتباً تیز شود.

پارچه حاشیه دار

برش پارچه حاشیه دار

دستگاه برش لیزری پارچه چطور پارچه حاشیه دار را برش می دهد؟ لیزر یک پرتو نور تولید می کند که می تواند در یک نقطه بسیار کوچک (0.25 میلی متر) متمرکز شود تا چگالی انرژی بالایی تولید کند و منجر به افزایش موضعی دما شود. در این سیستم ، برش از طریق سوزاندن ، ذوب و تبخیر صورت می گیرد. عمق محدود برش پارچه (یک یا دو لایه) اصلی ترین اشکال این سیستم است.

سیستم برش شامل یک لیزر گاز ثابت ، یک سر برش است که یک سیستم آینه را برای بازتاب پرتو لیزر به خط برش حمل می کند ، یک رایانه که کل سیستم را کار می کند. یک سیستم برش لیزری اتوماتیک ، تک لایه ، در مقایسه با برش های چاقوی چند لایه اتوماتیک سریع است و سرعت 30-40 متر در دقیقه در مقایسه با 5-12 متر در دقیقه برای برش چاقو است. موانع اصلی استفاده از برش های لیزری در صنعت پوشاک ، کیفیت لبه برش است (که ممکن است سوخته شود و با استفاده از ترموپلاستیک ، روی لبه تاثیر بگذارد) ، امکان برش کمتر از 100 و الزامات نگهداری تجهیزات برش کنترل با کامپیوتر به این صورت است که این روش دقیق ترین برش را با سرعت بالا ارائه می دهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
هر آنچه در مورد برش پارچه با لیزر باید بدانید.

همچنین اجازه عبور هوا از روی میز را می دهد تا خلا برای کاهش ارتفاع پایه ایجاد شود. قاب که از سر برش پشتیبانی می کند دارای دو موتور سروو همزمان است که آن را در مسیرهای کناری میز حرکت می دهد. سومین سرو موتور ، سر برش را در عرض باریکه در موقعیت دقیق بر روی یک تیر نگه می دارد.

یک ورقه پلی اتیلن محکم می تواند در قسمت بالای پهن پهن شود تا ایجاد خلاء در بستر تسهیل شود تا ارتفاع کاغذ کاهش یابد. یک کابینت کنترل کامپیوتر و قطعات الکتریکی مورد نیاز برای رانندگی کاتر ، واگن آن و موتور خلاء را در خود جای داده است.

اپراتور پارچه را روی میز برش معمولی یا میز برش مجهز به شناور هوا یا میز برش نقاله پهن می کند. کاغذ سوراخ شده در زیر لایه زیرین پارچه پخش می شود تا در حین برش نیز از آن حمایت کند تا از تحریف هنگام حرکت به میز برش جلوگیری شود. پس از بارگذاری دیسک دارای طرح نشانگر در کامپیوتر ، اپراتور چراغ سر برش را در گوشه گسترش (نقطه مرجع) قرار می دهد. یک مته موتوری در پشت سر برش سوراخ های مته را در صورت لزوم فراهم می کند و امکانات لازم برای برش شکاف ها نیز وجود دارد.

حداکثر ارتفاع معمولاً هنگام فشرده شدن 7.5 سانتیمتر است ، ارتفاع قبل از فشرده سازی و از این رو تعداد تکه ها بر اساس ماهیت پارچه است.

برای اطلاع از قیمت برش پارچه حاشیه دار با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۵۵۱۰۰۵۱۲ تماس بگیرید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بررسی مهمترین ویژگی های برش لیزری پارچه