02
فوریه

کاربرد طراحی و برش پارچه با لیزر در صنعت مد

آیا می دانید برای طراحی و برش پارچه با لیزر به چه اطلاعاتی نیاز می شود؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات برشکاری با لیزر آشنا کردیم و نکاتی در خصوص برش لیزری پارچه را در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

آیا می دانید برش لیزری پارچه چه کاربرد هایی برای شما می تواند داشته باشد؟

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص طراحی پارچه با لیزر و استفاده از آن در صنعت مد اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

بسیاری از انواع مختلف شرکت ها به دلیل دقت و سفارشی که می توانند ارائه دهند، محصولات مارک لیزری ما را انتخاب می کنند و این نیز از نظر صنعت مد نیز مستثنی نیست.

صنعت مد بخشی از تولید است که محصولات آن به معنای واقعی کلمه می تواند متناسب با اندازه، ترجیحات سبک و موارد دیگر فرد تنظیم شود. یکی از راه های انجام چنین خیاطی با استفاده از لیزر است.

لیزر توسط طراحان و شرکت های مد مورد استفاده قرار می گیرد تا مشتریان و لباس های خود را با لباس و لوازم جانبی بسیار زیبا و مطبوع ارائه دهند. و تا زمانی که مد در بسیاری از نقاط جهان همچنان از اولویت اصلی مردم برخوردار باشد، این تکنیکی است که به زودی به زودی از بین نمی رود.

برشکاری با لیزر

برخی از فواید و مزایای برشکاری با لیزر عبارت اند از:

صرفه جویی در زمان و افزایش تولید

این ماشین ها زمان چرخش سریع تری را برای چندین قطعه فراهم می کنند که به طراحان این امکان را می دهد تا از خواسته های تولید انبوه خودداری کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برش لیزری پارچه های چرمی

برش کاری منظم و صحیح

استفاده از سیستم های نرم افزاری متنوعی در این دستگاه ها باعث می شود تا در هر قطعه از دقت بیشتری استفاده شود و همچنین قوام بیشتری داشته باشد (در مقابل علامت گذاری به صورت دستی که اختلافات جزئی انتظار می رود)

از قطعات لوکس بالا تا جواهرات شخصی، مکانهای بسیاری برای لیزرهای موجود در دنیای مد وجود دارد. در زیر لیستی از برنامه های متنوع برای سیستم های مارک لیزری را گردآوری کرده ایم که می تواند در ساخت برخی از محصولات شیک کمک کند.

مهم ترین کاربرد های طراحی و برش پارچه با لیزر

طراحی روی کفش و چکمه و کتانی

یکی از اصلی ترین لباس های روزانه و روزمره کفش است. از پاشنه گرفته تا صندل، مصرف کنندگان می توانند انواع کفش را با قیمت های مختلفی خریداری کنند. یکی از راه هایی که طراحان می توانند کفش های خود را از هم متمایز کرده و آنها را مجبور به ایستادگی بیشتر از کفش های رقبا نمایند، حکاکی با لیزر است.

طراحی روی کیف های چرمی

کیف های دستی کیف دستی زیادی وجود دارد که هم کاربردی هستند و هم شیک. یکی از روندهایی که به طور مداوم رواج دارد، تهیه کیف های دستی از مواد چرمی (یا چرمی) است. به دلیل دوام، انعطاف پذیری و انتخاب رنگی زیاد این مواد، حکاکی لیزری این کیف های دستی یک روند اخیر در صنعت بوده است.

برخی از کاربرد ها عبارت اند از:

  • کیف پول
  • کیف های مجلسی
  • کوله پشتی
  • چمدان

طراحی و برش با لیزر روی مخمل

ماده محبوب دیگر در صنعت مد، مخمل است. به دلیل تطبیق پذیری آن، مخمل پارچه ای است که می توان از هر چیزی از پوشیدن روزمره گرفته تا پرده های لوکس داخلی استفاده کرد. به بیان خلاقانه، مسیرهای مختلف زیادی وجود دارد که طراحان می توانند هنگام استفاده از مخمل به دلیل نرمی، امکانات رنگی و… از آن استفاده کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برش پارچه نخی و انتخاب بهترین تولید کننده پارچه

برای برش پارچه با لیزر با کارشناسان ما در تماس باشید.