26
ژانویه

همه چیز در مورد برش لیزری پارچه

همانطور که می دانید برای برش لیزری پارچه لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویزگی ها و مشخصات برش پارچه با لیزر اشنا کردیم و اطلاعاتی در برشکاری در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات دیگری در این مورد در اختیارتان قرار دهیم.

هر آنچه در مورد برش پارچه با لیزر باید بدانید

لباس های برش لیزری سرتا سر دنیا را در بر گرفته است. ما از این بیشتر نمی توانید هی از آنجا که به عنوان چیزی که طراحان شیک با آن بازی کردند، استفاده از لیزر در صنعت پوشاک به شکلی جهشی و محدود شده است، زیرا مارک های اصلی مانند Topman و ASOS با این ایده شروع به اسباب بازی می کنند.جان زده شویم.

مگر اینکه این چند سال گذشته در زیر صخره زندگی کرده باشید، هیچ بهانه ای برای قدردانی از وزوزهای موجود در صنعت مد نکرده باشید.

برش لیزر و صنعت نساجی رابطه ای است که در سال های اخیر شکوفا شده است، با این که لباس های برش لیزری باعث می شوند دور باند در سراسر جهان دور بزنند.

میلان؟ پاریس؟ لندن؟ شما آن را نامگذاری کرده اید و یک مورد از لباس های ساخته شده با لیزر ظاهر خاصی پیدا کرده است. بیایید در مورد آن فکر کنیم، دشوار است که فکر کنیم چرا این دو سال طول کشید تا دو صنعت با هم همکاری کنند، اما با این وجود ما امروز خوشحالیم که نتایج را می بینیم.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
 لوازم ضروری برای برش پارچه نخی

بله درست است که زمانی وجود داشته است که مفهوم تولید لباس با تجهیزات برش لیزری به معنای مزخرف تلقی شود، اما شما از اینکه چقدر خوب این مسابقه کار کرده است تعجب می کنید.

امروزه، برش لیزر برای اهداف مختلفی در دنیای مد مورد استفاده قرار می گیرد، چه برای طرح های لباس بلند و چه موارد اصلی.

برش لیزری

فواید استفاده از برش لیزری پارچه

استفاده از پارچه برش لیزری به روشی بسیار محبوب در زمینه تولید لباس های طراح تبدیل شده است، با وجود لاتکس، لاستیک، چرم، پنبه و ابریشم که همگی در دوره های اخیر تحت درمان لیزر قرار گرفته اند.

به راحتی می توان گفت که استفاده از لیزر در صنعت مد سطح جدیدی را به خود اختصاص داده است، اما اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایای اصلی پارچه برش لیزری بپردازیم:

سرعت

یکی از مهمترین جنبه های کار با پارچه برش لیزری این است که خرابی کلی کار روی یک طرح خاص به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

دقت

داشتن توانایی تکرار مداوم یک طرح پیچیده، یک دارایی ارزشمند برای هر طراح مد است.

تکرارپذیری

همانطور که گفته شد، قادر به تولید حجم بالایی از همان محصول قطعاً به کاهش هزینه های شما در طولانی مدت کمک خواهد کرد.

پایان حرفه ای

استفاده از پرتو لیزر روی موادی مانند چرم و پنبه به مهر و موم شدن در لبه ها و از بین بردن فرسایش کمک می کند و باعث می شود یک پایان دقیق.

کم خطر

لیزر مصنوعی از پارچه با حداقل خطر عبور می کند، بنابراین لازم نیست نگران علائم سوختگی باشید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برترین خدمات برش پارچه در برشکاری دیاموند

چرا باید مراقب این نوع دستگاه ها باشیم؟

خوب اگر قدردانی از لباس دارید، می فهمید که جزئیات محدودی که برش لیزری دقیق ارائه می دهد چقدر مهم هستند.

حکاکی لیزری سطح مواد را پالایش می کند، که به نوبه خود کیفیت کلی پارچه را بهبود می بخشد. اساساً این بدان معنی است که انعطاف پذیری و دقت برش ده برابر افزایش می یابد، در حالی که کل زمان صرف شده برای کار روی یک طرح بطور قابل توجهی کاهش می یابد. یک دارایی مهم در صنعت نساجی دستگاه لیزری پارچه می باشد.

 

برای برش لیزری پارچه می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.