برش لیزری پارچه
04
فوریه

بررسی مهمترین ویژگی های برش لیزری پارچه

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی مهمترین ویژگی های برش لیزری پارچه بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی کاربرد طراحی و برش پارچه با لیزر در صنعت مد پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

برش لیزری پارچه چه فاکتورهایی دارد؟

برش همواره یکی از مهمترین و عمده ترین روند تولید کلی برای فروشگاه ها و تامین کنندگان خدمات چاپ بر لباس بوده است. بر اساس پروژه و بستر مورد استفاده، فروشگاه ها می توانند از بین طیف روترها یک دستگاه برش را انتخاب کنند. در این میان سیستم برش لیزری دقیق ترین و ظریف ترین برش ها را روی پارچه ها انجام می دهد و به بافت و الیاف های آن آسیب نمی رساند. این دستگاه ها از قطعات مختلف ساخته شده و متناسب با نوع و طرح دلخواه، پارچه را برش می دهند.

دستگاه برش لیزری

الگوهای لباس با تولید این دستگاه پیشرفت و تغییر کرده و به دلیل کارکردهای مختلف و آسان بودن کار با این دستگاه، صنعت پوشاک و مد را تغییر فراوانی کرده است.  با استفاده از این دستگاه نه تنها می توان مدل های مختلف و دلخواه را برش داد بلکه می توان کیفیت الگوها را نیز ارتقا بخشید.

با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی از انواع پارچه ها برای برش استفاده کرد. بسیاری از افراد برای برش پارچه های خود از این دستگاه استفاده کرده و مطابق با الگوی دلخواه خود می توانند پارچه را برش دهند.

برش با لیزر

دلایل استفاده از دستگاه لیزر

این دستگاه می تواند انواع پارچه ها را به راحتی برش دهد. برای مثال پارچه هایی مانند پلی استر، پنبه، میکروفیبر، پلی آمید و غیره.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برش لیزری پارچه در صنعت مد و فشن

سرعت بالای این دستگاه باعث شده تا برش در 600 میلی متر در ثانیه انجام شود.

برش لیزری پارچه تمیز، با دقت بالا و صاف انجام می شود.