برش پارچه
26
فوریه

برش پارچه با لیزر در دنیای فشن

همانطور که می دانید برش پارچه با لیزر یکی از اصلی ترین کار هایی است که در دیای مد و فشن بسیار طرفدار دارد. می توان با استفاده از دستگاه های لیزر برش های دقیق و منظمی روی پاچه ایجاد کرد.

در مطالب قبلی شما را با 4 نکته در برش لیزری پارچه آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

فش و برش پارچه با لیزر

بارگیری و چاپ 3 D لباس شما به نظر می رسد بسیار عالی است، با روشی علمی تخیلی، اما گرفتن پارچه از چاپگر هنوز یک فناوری نابالغ است. برش پارچه لیزر به همان اندازه عالی، علمی، و فن آوری بسیار بهتر آزمایش می شود. به همین دلیل Post Couture از لباسهای قابل بارگیری خود استفاده می کند.

شما نیازی به مهارت خیاطی ندارید تا بتوانید طرح های Post Couture را نیز در کنار هم قرار دهید، اگرچه اگر واقعاً می خواهید لباس های خود را بپوشید، باید از الگوهای دهه 1960 مری کوانت قدردانی کنید.

برش با لیزر

این پارچه ها از پارچه Spacer ساخته شده است، “یک ماده بافتنی 3 D که با لمس، نرم و تنفس و به اندازه کافی قوی برای روش ساخت نوآورانه است”. این روش شامل بردن پارچه به فضای سازنده محلی شما و برش آن برش لیزری آنها و سپس کشیدن زبانه های مختلف در شکاف های مربوطه آنها است. بیشتر شبیه به ساختن یک مدل صنایع دستی کاغذ است تا ساختن لباس.

خود این پارچه باید به اندازه کافی سفت باشد تا این زبانه ها نیمه سفت و سخت باقی بمانند و این بر روی پارچه لباس تأثیر می گذارد. می دانید که چطور لباس عروسک هرگز به طور طبیعی سقوط نمی کند زیرا پارچه برای چنین کالاهای ریز خیلی سفت است؟ لباس Spacer به این شکل به نظر می رسد، فقط به اندازه انسان.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برترین خدمات برش پارچه در برشکاری دیاموند

Post Couture خود را به عنوان جایگزینی برای پوشاک یکبار مصرف و تولید انبوه، با پیچیدگی طنز آمیز که روش های پیشرفته آن ارزان و آسان است، ارائه می دهد. لباس های منبع آزاد قابل بارگیری هنوز آماده نیستند تا H * M را بیرون بیاورند، اما آنها در مورد قدرت و قابهای چرخاننده نیز همین حرف را زدند.

لرای برش پارچه با لیزر با کارشناسان ما در تماس باشید.