20
ژوئن

خرید دستگاه برش پارچه در سال ۱۴۰۱

برای خرید دستگاه برش پارچه به چه فاکتور هایی باید توجه کنید؟ چه عواملی در خرید این نوع دستگاه ها موثرند؟

در مطالب قبلی شما را با معرفی و بررسی انواع دستگاه برش پارچه آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشد تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

این که آیا یک لباس زیبا تن کنید، ماشین خود را تعمیر می کنید یا خانه خود را نوسازی می کنید ، شما به عنوان یک صنعتگر فقط به اندازه ابزارهایی که استفاده می کنید خوب هستید. کیفیت و خروجی ارائه شده توسط دستگاه های شما نقش مهمی در فعالیت شما دارد. به همین دلیل باید اطمینان حاصل کنید که در هر تلاشی که انجام می دهید از بهترین ابزار استفاده می کنید.

چه به عنوان یک سرگرمی و چه به عنوان حرفه ، کسانی که در خیاطی یا گلدوزی فعالیت می کنند باید درک کنند که داشتن نخ درست، چرخ خیاطی یا دستگاه برش پارچه می تواند زندگی را راحت تر کند و یک تجربه خیاطی عالی را فراهم کند. این امر نه تنها شما را به عنوان استاد هنر و صنعت خود تبدیل می کند بلکه سطح بالاتری از راحتی را معرفی می کند.

به همین دلیل است که برخی از افرادی که مشغول گلدوزی یا خیاطی هستند ، صرف نظر از وظیفه مورد نظر ، به دنبال خرید دستگاه برش پارچه ای قابل اعتماد و با کیفیت هستند که کارهای برش پیچیده را ساده می کند و خلاقیت را تقویت می کند.

از MicroTop و Goldstar گرفته تا Eastman و New Tech ، این دستگاه های برش پارچه به دلیل دوام ، عملکرد و کیفیت آنها شناخته شده است. آنها برای اطمینان از همه کاره بودن خیاطی ، در عرض و اندازه های مختلف قرار می گیرند. همانطور که انتظار می رود ، این دستگاه ها انتخابی عالی برای خیاطی همه کاره و با حجم زیاد در گوش لباس های رقابتی جهانی و پارچه ها ، از جمله محتوای بافته شده و غیر بافته هستند. این دستگاه با داشتن تیغه متقابل تیز خود برای برش پارچه ای کامل ، کمال را برای برش دقیق از طریق مراحل و دو طرف سریع حفظ می کند.

با وجود این مزایا ، بسیاری از افراد در انتخاب بهترین دستگاه های برش پارچه مشکل دارند. منطقه مهمی که باید به آن توجه داشته باشید ، عواملی است که بر انتخاب بهترین دستگاه های برش برای پارچه شما تأثیر می گذارد. استفاده از بهترین دستگاه برش باعث می شود تجربه خیاطی شما آرامش بیشتری داشته باشد و زیبایی بیشتری را به پوشاک شما اضافه کند.

انواع دستگاه برش پارچه

خرید دستگاه برش پارچه

اگر مدتی است که خیاطی کرده اید ، اهمیت دستگاه های برش پارچه را دیده اید. یک خیاط با تجربه نمی تواند اهمیت دستگاه های برش پارچه را نادیده بگیر. می تواند؟

حتی اگر یک شرکت کننده جدید در دنیای پارچه و خیاطی باشید، هنوز هم این لوازم جانبی عالی را برای خرید پیدا خواهید کرد. صرف نظر از نوع (الکترونیکی یا دستی) ، مزایای استفاده از برش های پارچه ای زیادی وجود دارد. قیچی شما نمی تواند به اندازه این دستگاه عالی دقیق باشد. برای برخی آنها به بیش از دو جفت قیچی نیاز دارند تا یک برش تقریباً کامل داشته باشند.

بنابراین ، استفاده از دستگاه برش پارچه آسانتر و سریعتر از برش دستی پارچه های شما است. این شانس داشتن انگشتان دست ، به ویژه برای افرادی که از آرتروز رنج می برند ، به حداقل می رسد ، در حالی که آنها برای رسیدن به یک برش کامل تلاش می کنند. از خیاطی گرفته تا لحاف و گلدوزی ، دستگاه های برش پارچه شما برای مجموعه ای از پروژه های کوچک و بزرگ مفید هستند.

از آنجا که برش دقیق به حداکثر می رسد، جلوگیری از عملکرد مکرر برش چندین دستگاه برش پارچه موجود در بازار ، احتمال قطع اشتباه را کاهش می دهد. به گفته بسیاری از خیاط ها ، این دستگاه باعث افزایش کارایی و کاهش زمان اصلاح شده در هنگام نزدیک شدن سبک ها و اندازه ها شده است.
داشتن یک جفت عالی از دستگاه های برش پارچه یک تغییر دهنده کامل برای افرادی است که با صنایع دستی کاغذ ، پوشاک و پارچه کار می کنند.

برش های شما ممکن است به همان اندازه دقیق و کارآمد نباشد که می خواهید آنها بدون دستگاه های برش پارچه شما باشند. به همین دلیل است که یک دستگاه برش مانند دستگاه برش پارچه ای مستقیم با ریلی 96 اینچ ، کتابچه راهنمای پخش کننده پارچه قابل ارتقا یا Eastman Chickadee  Model D2 برشی می تواند تفاوت زیادی در پروژه شما ایجاد کند. در نتیجه ، ما انتخاب بسیار خوبی از منابع داریم که یک پروژه خیاطی موفق را تضمین می کند.

برخی از عواملی که باید هنگام خرید ماشین های برش پارچه در نظر بگیرید

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بررسی مهمترین ویژگی های برش لیزری پارچه

در حالی که بسیاری از تولید کنندگان دستگاه های مختلف برش پارچه ای وجود دارند ، اما نمی توان گفت از کیفیت مورد نیاز برخوردار است. صنعت جهانی خیاطی و پارچه در حال رشد است و توسعه لوازم جانبی جدید هر روز در حال انجام است. در حالی که منطقی است که به دنبال مناسب ترین برش پارچه باشید ، اما همیشه به بهترین کیفیت نمی شود. پس چگونه اطمینان حاصل می کنید که برش پارچه انتخابی شما بهترین است؟

اندازه:

در بسیاری از صنایع ، اندازه لوازم جانبی یک عامل اساسی برای در نظر گرفتن است. این امر به این دلیل است که همه خیاط های اتاق بزرگی برای قرار دادن یک برش پارچه ای بزرگ ندارند. با این حال ، این یک تجزیه و تحلیل دو طرفهاست زیرا اندازه فضای کار شما نیز می تواند در جهت دیگری کار کند. اگر آنچه شما دارید یک فضای نسبتاً کوچک است ، ممکن است در نظر داشته باشید که به دنبال برش پارچه دستی باشید. اگر یک منطقه کاری محدود داشته باشید ، ممکن است این کار بسیار دشوار باشد.

دستگاه های برش واتر جت از فشار آب برای برش انواع مواد (به جز شیشه های سکوریت شده که تحت فشار خرد می شوند) تا ضخامت 600 میلی متر استفاده می کنند. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم که برای حفظ سرعت و دقت صحیح برش با این روش، خود را به برش قطعات با ضخامت بیشتر از 200 میلی متر محدود کنید.

برای مواد نرم، یعنی آنهایی که با تیغه قابل برش هستند، می توانید از آب خالص استفاده کنید. با این حال، برای مواد سخت تر، باید از مایع ساخته شده از آب حاوی مواد ساینده استفاده کنید. برای مواد نرم، عدم وجود مواد ساینده عمر ابزار را افزایش می دهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
دیاموند کاتر بهترین مرکز خدمات برش لیزری پارچه

برش با جت آب قطعه کار را تغییر شکل نمی دهد (بدون تغییر شکل به دلیل افزایش دما) و لبه های بریده شده نرم و براق هستند. با این حال، این یک فرآیند نسبتاً پر سر و صدا است.

برش می تواند در یک خط مستقیم نسبتاً سریع باشد، اما در صورت تغییر در جهت، سرعت آن به شدت کاهش می یابد.

سرمایه گذاری در دستگاه برش جت آب هزینه بالایی دارد، اما همچنان مقرون به صرفه تر از دستگاه برش لیزری است

چه زمان از دستگاه برش با چاقو استفاده می شود؟

دستگاه برش چاقو می تواند مواد نرمی مانند پارچه، چرم، وینیل و غیره را با ضخامت تا 50 میلی متر برش دهد. برای ضخامت بیشتر، بهتر است دستگاه برش آب جت را انتخاب کنید.

این تکنیک امکان برش های با دقت بالا را فراهم می کند، اما نیاز دارد که ابزار (چاقو) مرتباً تعویض شود.

از این فرآیند برای بسته بندی موادی مانند کاغذ و مقوا نیز استفاده می شود

ویژگی های اصلی:

  • فقط روی مواد نرم تر قابل استفاده است
  • ضخامت برش تا 50 میلی متر
  • دقت برش بالا
  • نیاز به تعویض مرتب چاقو دارید

برش پارچه نقش بسزایی در هر صنعت پوشاک دارد. برای ساخت یک پوشاک کامل، برش یکی از مهم ترین بخش ها است. برش فرآیندی است که هدف آن برش دستی یا خودکار قطعات الگو از پارچه است. در واقع، برش مداوم پارچه به ساخت لباس کامل کمک می کند. بنابراین، برای هوشمندتر و آسان تر کردن فرآیند برش، دستگاه برش پارچه به وجود آمد

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت برش پارچه حریر در سال 1400

انواع ماشین های برش پارچه

انواع مختلف دستگاه برش پارچه امروزه به طور گسترده در صنعت پوشاک استفاده می شود. اما برای مدت طولانی، مردم از قیچی دستی برای برش پارچه استفاده می کردند. اما این بسیار ناخوشایند و ناکارآمد است. با پیشرفت صنعتی شدن، دستگاه های برش پارچه نیمه اتوماتیک و دستگاه های برش پارچه تمام اتوماتیک ظاهر شدند، به طوری که صنعت و کارایی برش پارچه نیز بسیار بهبود یافته است.

با توجه به روش کار، دستگاه های برش پارچه را می توان به 3 دسته طبقه بندی کرد. می توانید آن را در زیر پیدا کنید.

1.دستی دستگاه برش پارچه

2.دستگاه برش پارچه نیمه اتوماتیک

  1. 3. دستگاه برش پارچه تمام اتوماتیک

ماشین برش پارچه خوب چه ویژگی هایی دارد؟

چگونه در میان انواع دستگاه های برش پارچه مناسب ترین مورد را برای خود پیدا کنیم؟ در اینجا چند نکته و معیار وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند.

  1. 1. استفاده آسان مهم است که برشی را انتخاب کنید که کارکرد یا نصب آن آسان باشد. برای ماشین های اتوماتیک، باید بدانید که چه طرح ها و الگوهای کافی وجود داشته باشد یا نه، می توانید به راحتی پیدا و تنظیم کنید.
  2. 2. چند منظوره. یک دستگاه برش خوب باید چند کاره باشد، نه تنها می تواند پارچه های مختلف را برش دهد، بلکه می تواند مواردی از مواد دیگر را نیز برش دهد.
  3. 3. خدمات طولانی مدت. برش های پارچه عالی با نگهداری کم هزینه عمر طولانی دارند.

4.قدرت کافی و بادوام. برای دستگاه های برش پارچه اتوماتیک باید محصولی انتخاب کرد که دارای قدرت کافی و بادوام باشد.

انواع مختلف دستگاه های برش پارچه نیازهای مشتریان مختلف را برآورده می کند، دستگاه های برش نمونه پارچه مورد علاقه مشتریان است. تیغه برش از فولاد آلیاژی وارداتی ژاپن با سختی 63-65 ساخته شده است، در مقایسه با دستگاه برش معمولی، دستگاه های برش طول عمر بیشتری دارد. بر اساس تجربه، این مجموعه پیشنهاداتی را برای انتخاب برش های برش لبه پارچه، برش التراسونیک / برش سرد / برش حرارتی به عنوان گزینه ارائه می دهد تا نیازهای مختلف مشتریان را برآورده کند.

برای خرید دستگاه برش پارچه با مناسب ترین قیمت ها با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۵۵۱۰۰۵۱۲ تماس بگیرید.