برش لیزری پارچه
06
اکتبر

برش لیزری پارچه در صنعت مد و فشن

برش لیزری پارچه در مد

در این مقاله به برش لیزری پارچه و اهمیت آن اشاره می کنیم. برای خواندن مقالات بیشتر و نحوه ی کار برش لیزری پارچه می توانید به سایت مراجعه کنید. آیا می دانستید که به روز ترین الگوهای زیبا و ظریف و مد را می توانید در دستمال سفره و پارچه های دست بافت مادر بزرگ هایتان پیدا کنید؟ تصور کنید که آن طراحی، نمونه ای از پارچه است. این برش لیرزی پارچه نامیده می شود.

برش لیزری پارچه برای احیای الگوهای خیاطی زنان استفاده می گردد. اما از زمانی که مصرف کننده ها دیوانه ی تکنولوژی شدند وتکنولوژی برای تولید کننده ها نیز به راحتی در دسترس قرار گرفت، دیگر دیدن برش لیزری پارچه ی ابریشم و چرم در کالکشن های آماده برای رفتن به روی سِن، چیز پیش پا افتاده ای شده است. وقتی سِن های فشن شو به راه است، فشن های ارزان و بی ارزش هم پشت سرش می آید: این روزها می توانید ببینید برش لیزری پارچه توسط خرده فروش های مد روز، به فروش می رسد.که البته این برای تازه کارهاست.

فواید برش لیزری پارچه

برش لیزری پارچه یکی از متدهای تولید است که از لیزر برای بریدن پارچه استفاده می کند.تمامی فواید این صنعت از جمله دقت بالا، برش های تمیز، لبه های چسبیده ی پارچه که از چروک و فرسایش جلوگیری می کند، باعث شده تا این متد طراحی پارچه در صنعت مد و فشن بسیار محبوب شود. دیگر مزیت برش لیزری پارچه این است که یک متد این دستگاه می تواند پارچه های بسیاری را در کیفیت و شکل های گوناگون ببرد، مانند پارچه های ابریشمی، پلاستیکی، چرمی، نئوپرین، پُلی استر و نخی. همچنین، برش ها بدون هیچ فشاری به پارچه انجام شده، بدین صورت که به هیچ برشی جز برش لیزری پارچه نیاز نیست. دیگر هیچ علامت خیاطی، ناخواسته روی پارچه نمی ماند، چنانچه برای پارچه های آسیب پذیری همانند پارچه های توری و ابریشمی ، برش لیزری پارچه، بسیار مناسب است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت برش پارچه حریر در سال 1400