برش پارچه حریر
21
آگوست

قیمت برش پارچه حریر در سال ۱۴۰۰

قیمت برش پارچه حریر چقدر است؟ همانطور که می دانید پارچه حریر یکی از کاربردی ترین و جذاب ترین انواع پارچه در صنعت مد و لباس می باشد.

در اینجا می خواهیم شما را با نکاتی در خصوص قیمت برش پارچه در سال 1400 و همچنین مشخصات خود پارچه حریر آشنا کنیم.

همچنین اگر می خواهید در خصوص بهترین مرکز خدمات برش لیزری پارچه اطلاعاتی به دست آورید مطالب قبلی را مطالعه کنید.

قیمت برش پارچه حریر

از مهم ترین فاکتور ها در قیمت گذاری زمان می باشد البته برخی از متصدیان متاسفانه جلوی مشتری کار برش پارچه را با سرعت کم انجام می دهند تا کار بیشتر طول بکشد که اینکار اصلا درست نیست. به همین خاطر لازم است تا حتما برای انجام کلیه خدمات لیزری پارچه نزد مراکز معتبر و شناخته شده بروید تا اینگونه مشکلات پیش نیاید.

به طور میانگین قیمت برش دادن پارچه حریر و ساتن را می توان از 2800 تومان تا 3300 تومان در هر دقیقه برای مشتریان عزیز در نظر گرفت. البته این قیمت متغیر است و لازم است تا حتما برای اطلاع دقیق قیمت برش پارچه حریر و همچنین سایر پارچه ها با کارشناسان در تماس باشید.

برش پارچه حریر

مشخصات پارچه حریر

حریر نوعی پارچه است که معمولاً از ابریشم خالص ساخته می شود اما می تواند از الیاف مصنوعی مانند ابریشم ، ویسکوز و پلی استر نیز ساخته شود.  پارچه ابریشمی شفاف و سبک است و جلوه ای مات دارد.

پارچه حریر با استفاده از نخ های محکم پیچ خورده بافته می شود ، که باعث ایجاد چین و چروک جزئی روی سطح می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برش پارچه نخی و انتخاب بهترین تولید کننده پارچه

ابریشم حریر شباهت زیادی به ابریشم سیلک دارد ، که همچنین نوعی پارچه است اما حریر به دلیل بافت تنگ تر ، مانند ابریشم نازک نیست. پارچه های حریر گاهی اوقات در رنگ های یکدست فروخته می شوند و حریر قابل چاپ است و اغلب دارای چاپ گل های رنگارنگ می باشد.

حریر معمولاً یک پارچه ساده بافته شده است که با استفاده از نخ های پیچ خورده بافته می شود ، نخ هایی که در جهت مخالف پیچ خورده اند. این پیچ و تاب ها روی سطح پارچه تکه های کوچکی ایجاد می کنند ، که به حریر جلوه ای چروکیده می بخشد.

همچنین می توان حریر را با استفاده از بافت ساتن یا بافت ژاکارد پیدا کرد که به ترتیب ژورژن ساتن و ژورک ژاکارد را تولید می کند.

6 ویژگی های حریر

ویژگی هایی وجود دارد که حریر را به پارچه ای منحصر به فرد تبدیل می کند. این ویژگی ها شامل:

سبکی و خنکی. حریر پارچه ای سبک و روان است که نسبتاً راحت است. با این حال ، حریر ساخته شده از الیاف مصنوعی نسبت به آنهایی که با ابریشم ساخته شده اند کمتر هوا را از خود عبور می دهد.

بافت. جورجت به دلیل ظاهر خیره کننده اش معروف است ، که در نتیجه نخ های کاملاً پیچ خورده ای است که در بافت استفاده می شود.

ظریف. حریر یک پارچه نازک و ظریف است ، اگرچه کمی از پارچه هم خانواده خود ، شیفون ، که نازک است ، کمی شفاف تر است.

زیبایی. حریر یک پارچه بسیار ساده است و دارای ساختار و بافت پارچه ای زیبایی است ، مخصوصاً برای پیراهن و دامن. حریر را می توان روی پارچه های محکم تر لایه بندی کرد تا جلوه بیشتری ایجاد کند و جلوه ای چشم نواز داشته باشد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برش پارچه با لیزر در دنیای فشن

رنگ را خوب نگه می دارد. پارچه حریر رنگ را به خوبی نگه می دارد و رنگ طبیعی سفید ابریشم را می توان در انواع رنگ ها و الگوها رنگ کرد.

برای اطلاع دقیق از قیمت برش پارچه حریر با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۵۵۱۰۰۵۱۲ تماس بگیرید.